GAZETECİLERDEN BAŞKAN SEYİTOĞLU’NA ZİYARET
Kadirli Gazeteciler Cemiyet Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya’dan oluşan heyet, Belediye Başkanımız Fatih Seyitoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Seyitoğlu, Gazetecilere beldemize hoşgeldiniz dileklerinde bulundular.
Kadirli Gazeteciler Cemiyet Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Belediye Başkanımız Fatih Seyitoğlu’na misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, Mehmetlimize yapılan çalışmaları dinleyerek değerlendirme fırsatı buldular.
Kadirli Gazeteciler Cemiyet Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya’da Daha Önce Bir çok kez Mehmetliye geldiğini, burada yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini, özellikle sosyal medyada Belediye Başkanımız Fatih Seyitoğlu’nu sıkça gördüğünü ifade ederek kendisine işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)