“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

İŞGALLER ÜZERİNE-21

İŞGALLER ÜZERİNE-21

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

SUMBAS’DA  239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

SUMBAS’DA 239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

GAZETECİLER EMNİYET MÜDÜRÜ ERKAN SAMARAZ’I ZİYARET ETTİ
    • 3 Ekim 2019 - 06:50:44

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti üyesi Gazeteciler ilçemize yeni atanan emniyet müdürü Erkan Samaraz’ı makamında ziyaret ettiler. Kadirli de yeni göreve başlayan ilçe Emniyet Müdürü Samaraz gazetecileri kamu hizmeti yapan görevliler olarak tanımadıktan sonra; önceki görev yaptığı yerlerde basın mensuplarıyla iyi ilişkiler kurduğunu ve bunun faydalarını gördüğünü belirtti. Samaraz; basının algı açısından çok önemli olduğunu belirterek; ” Emniyet güçleri olarak görev yaparken karşılaştığımız sorunlarda biri de toplumun eğitim ve davranışlarıyla ilgili eksiklikleridir. Bizler beklentilerimizi topluma ancak basın yoluyla iletebiliriz. Bu bizim için çok önemlidir. Bizim toplumdan beklentilerimiz devletimizin çıkarları yönündedir. Bu bağlamda gazetecilerin düşünceleri toplumun bizden beklentileri yönünden de önem arz etmektedir. Basınla ilişkilerimiz güçlenerek devam edecektir” dedi.
Anadolu Ajansı, DHA temsilcisi ve diğer gazetecilerin de katıldığı ziyarette konuşan Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ise Gazeteciler olarak devletin çıkarlarını her şeyin üzerinde tutarak gazetecilik etiği doğrultusunda halkın haber alma hakkı için kamu görevi yaptıklarını belirterek ; ” Bizlerde görev yaparken sık sık emniyet güçleriyle yollarımız kesişmektedir. Ve başından bu yana uyumlu bir koordinasyon göstermekteyiz. Sayın emniyet müdürümüzün gazetecilere gösterdiği hassasiyet bizim için çok önemlidir. Uyum içinde görev yapacağımızı düşünüyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz