Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı M.Yüksel Kaya Kültür ödülüne layık görüldü.
Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından bu yılki İsmail Sefa Vayısoğlu anısına düzenlenen kültür ödülü deneyimli ve başarılı Gazeteci M.Yüksel Kaya’ya verildi. Eğitim ödülünü ise sevilen Eğitimci Meliha Demirci Çiftpınar’a uygun görüldü.
Merhum İsmail Sefa Vayısoğlu’nu anma programında ödülünü alan Kaya,
ödülü kendilerine vermeyi uygun bulan Organizasyon komitesine ve Kavak yönetimine teşekkür ederek,Kültüre hizmet eden tüm arkadaşlar adına aldığım plaket çok onur vericiydi dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)