Kadirli Gazeteciler Cemiyetine bağlı gazeteciler Muzaffer Yüksel Kaya koordinesinde Kadirli Cumhuriyet başsavcısı Ökkeş Alpaslan Karcı’yı ziyaret ettiler.
Geçtiğimiz yaz kararnamesi ile ilçemize atanan Başsavcı Karcı’ya hoş geldin ziyaretinde ilçemizle ilgili gündemdeki konularla ilgili karşılıklı fikir teatisinde bulunuldu.
Yaklaşık bir saat süren ve sohbet ortamında geçen ziyaret kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya İlçemizde basının durumu hakkında Başsavcı Karcı’ya bilgiler verdi.
Gazetecilerin ziyaretinden memnun kaldığını belirten Başsavcı Karcı, Kadirlinin güzel bir memleket olduğunu, burada yabancılık çekmediğini belirterek ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.
Ziyarete Cemiyet Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Şair Yazar İbrahim Ethem Kundakcı, TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, AA Muhabiri Menderes Özat, Yeni Kadirli Gazetesinden Hüseyin Yılmazer ve Özgün Gazetesi sahibi Mehmet Demir Katıldı
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu