GAZETECİ SELÇUK SAVRAN, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP) KADİRLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURU YAPTI
Gazeteci Selçuk Savran , Büyük Birlik Partisinden Kadirli Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi olarak başvuru yaptı. Başvuru evraklarını BBP Osmaniye İl Başkanlığında İl Başkanı Mehmet Tamer Taşdelen’e teslim eden Selçuk Savran ” hayattayken tanışma fırsatı yakaladığım ,sohbet ortamlarında bulunduğum yaşantısını yaşantıma örnek almaya çalıştığım, Şehit Lider Musin Yazıcıoğlu’nun bize emaneti Büyük Birlik Partisinden Kadirli Belediye Başkan Aday adaylığı başvurumu yaptım. Hakkımızda hayırlı olsun,Hayırlara vesile olsun” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)