GAZETECİ; AÇILIŞTA KENDİNE GELEN ÇİÇEKLERİ SATARAK SMA HASTASI SEVGİ BEBEĞE DESTEK OLDU
Kadirlim Gazetesi sahibi Yüksel İbicioğlu, yeni bürosunun açılışında kendisine gönderilen çiçekleri satıp elde ettiği parayla SMA hastası Sevgi bebeğe destek oldu.
“Ekonomik olarak çok fazla olmasa da Sevgi bebeğe bir gönül katkısı olsun” diye konuşan Yüksel İbicioğlu: ” bu tür yardımlaşma bizim toplumsal kültürmüzde var. Eminim duyarlı bir çok vatandaşımız elinden geldiğince yardım yapacak ve Sevgi bebeğin sağlığına dönmesine katkıda bulunacaktır” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)