“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

FEN LİSESİ BAŞARILARIYLA GÖZ DOLDURMAYA DEVAM EDİYOR
    • 1 Eylül 2022 - 09:13:10

FEN LİSESİ BAŞARILARIYLA GÖZ DOLDURMAYA DEVAM EDİYOR

Eğitim ve Öğretimdeki başarı çıtasını düşürmeyen Osmaniye,yurt genelinde gerek LGS,gerekse Yükseköğretim Kurum Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçları açısından da oldukça başarılı görünüyor.

YKS yerleştirmelerinde il genelinde bir çok okulun başarısı göze çarparken,bunlardan en dikkat çekeni ise TOBB Fen Lisesi oldu.

Bu yıl da yine üniversite sınavlarına damgasını vuran okul, 42 ‘si Tıp Fakültesine,17’si Mühendislik Fakültesine,12’si Diş Hekimliği Fakültesine, 1’i Hukuk Fakültesine,2’si Eczacılık Fakültesine, 4’ü İktisadi İdari Bilimler Fakültesine ,3’ü Eğitim Fakültesine 1’i Mütercim Tercümanlık olmak üzere öğrencilerini yerleştirmiş bulunmakta.

Osmaniye Eğitim Bir -Sen ve Memur -Sen Başkanı Mahmut Kahraman okulun başarılı Müdürü Zekeriya Urul’u ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kahraman,öğrencilerimizin çizdiği bu tablo bizler için onur ve gurur vericidir.Başta öğrencilerimizi,öğretmenlerimizi,okul idaresini ve değerli velilerimizi tebrik ediyorum.Bu vesileyle yeni Eğitim ve Öğretim yılında da yine ciddi çalışmalar yapıp başarı çıtasını devam ettireceklerine inancım tamdır dedi.

Zekeriya Urul’da sendika başkanıyla Eğitimle ilgili çeşitli istişareler de bulunduklarını belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Urul ayrıca bu başarıdan dolayı öncelikle öğrencilerimizi , onları yetiştiren öğretmenlerimizi ve kıymetli ailelerini kutluyorum. Ülkemize ve milletimize hayırlı hizmetler yapmayı Allah nasip etsin dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz