Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Fatih Seyitoğlu, Kadirli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
    • 7 Mart 2024 - 13:30:43

Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu, Kadirli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Destansı mücadelenin önemine dikkat çeken Başkan Demiroğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Fertlerin hayatında olduğu gibi toplumların hayatında da tarihin çok önemli bir yeri ve anlamı vardır. Bu nedenle toplumlar tarihlerini doğru bilmeli, gerekli dersi çıkarmalı ve bunu da gelecek nesillere mutlaka aktarmalıdır. Her yıl olduğu gibi Kadirli’mizin düşman işgalinden kurtarılışının 104’üncü yıldönümünü de büyük bir coşku ve heyecanla 7 den 70’e hep beraber tek yürek halinde kutluyoruz. Kadirlimiz için 7 Mart demek, din ve vatan, özgürlük ve bağımsızlık, ezan ve bayrak için her şeye rağmen, herkese karşı başarılmış, bir millete vurulmak istenen esaret zincirinin kırılışının, milli dirilişin ve şahlanışın adıdır. Bu nedenle 104 yıl önce bu topraklarda verilen Türk Milletinin bir var oluş kavgasının hikâyesidir aslında. Bu vesileyle Bağımsızlık ve Kurtuluş Savaşı’nda din, vatan, namus ve mukaddesat uğruna canını ortaya koymuş şehitlerimize Yüce Allah’tan bir kez daha rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz