Fatih Mehmet Zorlu Anaokulu ögrencileri, Kaymakam Vehbi Bakır’ı ziyaret etti
Kendisini ziyaret eden minik öğrencilerle yakından ilgilenen ve sohbet havasında geçen ziyarette Kaymakam Bakır, öğrencilere Kaymakamlık mesleğini anlatarak, ” Bu anlamlı ziyaretinizden dolayı Okul Müdiresi Ayşe Demir Üste, öğretmenlerimize ve minik ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyorum.“dedi.
Geleceğimiz olan minik öğrenciler ise Kaymakam Bakır’a kendi elleriyle yaptıkları çiçeği ve Türk Bayrağını hediye ederek, çalışmalarında başarılar dileklerini iletti..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)