OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

eTwinning Ödülleri Sahiplerini Buldu
    • 26 Ekim 2022 - 08:27:11

eTwinning Ödülleri Sahiplerini Buldu

Osmaniye’de 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında yürüttükleri eTwinning projeleri ile 157 öğretmene Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi ile il genelinde 89 okula eTwinning okul etiketi, Osmaniye İl Millî Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen törenle verildi.

Bu okullardan biride Kadirli 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulu oldu.Okulda görev yapan 5 öğretmen, 5 Avrupa kalite etiketi alarak öğretmenlerin başarılı çalışmalarından dolayı okula Türkiye ulusal destek servisi tarafından eTwinning Avrupa kalite etiketi tabelası verildi.

Okul tabelasını 15 Temmuz İHO müdürü Muzaffer Loğoğlu teslim aldı. Okulun anasınıfı öğretmeni Hilal Kadıoğlu Tıny hands meet art ( Minik eller sanatla buluşuyor) projesi ile, sosyal bilgiler öğretmeni Rabia Tuna Tiny Explorers at the Workshop (Küçük kaşiflerle eğlenceli atölyem) projesi ile, İngilizce öğretmenleri Perihan Nergiz, Gülşah Göknur Karaman ve daha önce müdür yardımcılığı görevinde bulunan Serdar Güven Be on your guard against digital risks (Dijital risklere karşı gardını al) projesi ile Türkiye ulusal destek servisi tarafından, Avrupa kalite etiketi almaya hak kazandılar. 25 Ekim 2022 tarihinde Osmaniye’de düzenlenen törende il milli eğitim müdürü, ilçe Milli eğitim müdürleri ve Milli eğitim şube müdürlerinin katılımlarıyla öğretmenlere ve okullara ödülleri verildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz