Osmaniye Engelliler Platformu tarafından “Hayallerine destek ol” projesi kapsamında toplanan yardım malzemeleri, Mardin’in Mazıdağı İlçesindeki Sakızlı İlkokuluna gönderildi.
Platform Başkanı Haydar Aktürk, yaptığı açıklamada, ilkokul dördüncü sınıf öğrencilerine mont, ayakkabı ve kırtasiye malzemesi gönderildiğini belirtti.
Kampanyaya destek verenlere teşekkür eden Aktürk, “Mardin’de Sakızlı İlkokulu öğrencileri derneğimize ulaşarak yardım taleplerini ilettiler. Bu çağrıya duyarsız kalamazdık. Öğrenciler için bir yardım kampanyası başlattık. Buradaki amacımız çocuklarımıza kırtasiye malzemesi ve giyecek yardımı yapmaktı. Kampanyamıza dönem dönem destek olan arkadaşlarımız oldu. Kırtasiye malzemelerimizi Engelliler Platformuna bağlı dernek başkanlarımızın katkılarıyla temin ettik.” diye konuştu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)