İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

ENGELLİ ŞAİRİN KİTABI BASTIRILIP ENGELLİLER GÜNÜNDE SÜRPRİZ YAPILDI
    • 4 Aralık 2020 - 07:42:55

Kadirli’de pandemi dönemini evinde şiir yazarak geçiren Engelli İsa Kılıç’ın yazdığı şiirler Kadirli Belediyesi tarafından kitaplaştırarak Engelliler gününde sürpriz yapıldı.
3 Aralık Engelliler gününde Bedensel engelli ve konuşamayan İsa Kılıç kardeşimizin yazdığı ve “Kader Çizgisi” adı verilen şiir kitabını bastırarak kendisine sürpriz yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, sevginin her engeli aşacağına inandıklarını söyledi.
Engelli bireylerimizin her zaman yanındayız ve onların yaşamlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz diyen Başkan Tarhan “ Pandemi döneminde evinde kalan ve bu sürede onlarca şiir yazan İsa Kılıç Kardeşimizin şiirlerini toplayarak kitaba dönüştürdük. Kader Çizgisi adı verilen kitaptan haberi olmayan İsa Kardeşimize sürpriz yaptık ve 96 Adet şiirini bastırdığımız kitabı 3 Aralık Engelliler gününde kendisinin takdim ettik. Kendisi de imzalayarak bize de bir kitap takdim etti. İsa şiir yazmaya devam ediyor ve biz de onun kitaplarını bastırmaya devam edeceğiz. Bin adet bastırdığımız Kader Çizgisi kitabını Kadirli Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezine kayıtlı engelli bireylerimize ve vatandaşlarımıza Ücretsiz olarak dağıttık” dedi.
KILIÇ “MUTLULUĞUMU TARİF EDEMİYORUM”
İsa Kılıç ise Başkan Tarhan’a bir notla teşekkür ederek “ Mutluluğumu tarif edemiyorum. Sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Beni bu anlamlı günde şiirlerimi kitapla buluşturarak bana inanılmaz bir mutluluk yaşattınız. Çok teşekkür ederim” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz