Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda 8 kişi göz altına alındı.
İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde uyuşturucu madde bulundurdukları şüphesi ile bir motosiklette yapılan kontrollerinde 2 gr. metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirildi. Şahısların ifadeleri doğrultusunda operasyonu derinleştiren ekipler hemen harekete geçti ve bir kişinin daha ikametine operasyon düzenlendi. Burada yapılan kontrollerde satışa hazır halde 5 içimlik ve 6 gram metamfetamin ve 2 gr. esrar ele geçirildi. İkamette 5 kişi gözaltına alındı.
Uyuşturucu kullanmak ve bulundurmak suçundan adli işlem başlatılırken, devam eden çalışmalarda şahıslarla irtibatı tespit edilen bir kişiden daha 8 gram esrar maddesi ele geçirildi. Göz altına alınan şahıslardan uyuşturucu ticaretinde kullandıkları 825₺ para ve uyuşturucu kullanım aparatlarına ve 4 adet cep telefonuna el konulduğu öğrenildi.
Ayrıca Covid-19 tedbirlerine aykırı davranmaktan 8 şahsa 25.200₺ para cezası uygulandı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)