OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU..

OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU..

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

100. YIL ORTAOKULU TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE

100. YIL ORTAOKULU TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE

ŞEHİT POLİSLERE YASİN-İ ŞERİF OKUTULDU

ŞEHİT POLİSLERE YASİN-İ ŞERİF OKUTULDU

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

EMEKLİ HEMŞİRE “ROMAN” YAZDI
    • 25 Temmuz 2020 - 13:14:06

Emekli Hemşire, şair ve yazar Elife Ergan, iki şiir kitabının ardından üçüncü kitabı; “Bibi Çiçeği-Bibi Hatun” romanını okurları ile buluşturdu.

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) Üyelerinden olan Elife Ergan, Ankara’da Klasör yayıncılık tarafından yayınlanan; “Bibi Çiçeği-Bibi Hatun” isimli tarihsel belgelere dayanan romanını tanıttı.

OŞYAD binasında kitabının tanıtım toplantısına katılan dernek üyelerine, kitabının yayınlanma aşamasındaki araştırma ve incelemeleri anlatan Yazar Elife Ergan, tarihsel bir roman yazmaktan ve böylesi bir kitabı yayınlamaktan mutlu olduğunu söyledi.

Emekli Hemşire Elife Ergan daha önce; “İnat etme gökyüzü benim kadar ağlayamazsın” ve “Uzattım elimi sana tutasın diye” isimlerinde iki ayrı şiir kitabı yayınlamıştı.

Ergan’ın üçüncü kitabı ise, tarihsel olayların yaşandığı bir roman olarak okurları ile buluşuyor.

Üyesi olduğu OŞYAD’ta kitabının tanıtımı yapan Elife Ergan, 263 sayfadan oluşan tarihsel romanı ile ilgili yaptığı araştırmalar ve kitapta geçen olaylarla da bilgilendirme yaptı.

Kitabını yayınevinden alır almaz dernek üyesi arkadaşları ile paylaşmak istediğini belirten Ergan, “kitap tanıtım günü”ne gelenlere imzalayarak hediye etti.

Kitap tanıtımı için gerçekleşen buluşmada konuşan, OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak;

“Dernek üyelerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz! Bugün Elife hanım, şiir kitaplarının ardından Roman olarak, yeni bir eserle okurlarının karşısına çıkmış bulunmaktadır. Kitaplarının Türkiye genelindeki raflarda yerlerini alması bizleri onurlandırdığı gibi, Osmaniye’de de derneğimizden edinebileceklerini belirtmek isterim. Kendisini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz