Kadirli Eğitim Bir Sen Temsilcisi Mustafa Demirci ve yönetim kurulu üyeleri “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecileri ziyaret etti.
Ziyarette DHA muhabiri Efendi Erkayıran,AA muhabiri Menderes Özat ve TRT muhabiri Hanifi Dörtgöz hazır bulundu.
Demirci, Basın mensuplarımızın mesai kavramı gözetmeden çok zor şartlarda bile toplumu bilgilendirmek için üstün gayret gösterdiğini belirterek, görevlerini başarılı bir şekilde layıkıyla yerine getiren basın emekçilerini canı gönülden tebrik ediyor, değerli basın çalışanlarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyoruz.” dedi
Gazeteciler de Demirci ve Yönetimine bu ince ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)