ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

Eğitim -Bir-Sen’den Başkan Doğan’a Ziyaret
    • 15 Temmuz 2019 - 08:25:42

Eğitim Bir-Sen Osmaniye ve Kadirli temsilciliğinden Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan’a hayırlı olsun ziyareti yaparak görevinde başarılar diledi.Göreve geldiği kısa süre zarfı içerisinde yaptığı çalışmalar,istişareler ve gönüllere dokunmasıyla ön plana çıkan Doğan, ilçede vatandaşların takdirini kazanırken,mesai mefhumu gözetmeksizin de çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Hafta sonu makamında ağırladığı sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelen Doğan, Eğitim Bir-Sen ve Memur – Sen Osmaniye İl Başkanı Mahmut Kahraman, Eğitim Bir-Sen Kadirli ilçe Başkanı Mustafa Demirci , Eğitim Bir-Sen Andırın ilçe Başkanı Aykut Türkmen, Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Asarkaya, Kadirli Ensar Vakfı Başkanı Mahmut Bozdoğan ve Eğitim Bir-Sen yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek sivil toplum kuruluşlarının görüş ve fikirlerini önemsediklerini belirtti.
Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen Osmaniye il temsilcisi Mahmut Kahraman,Sayın Başkanın görevini en iyi şekilde yapacağına olan inancımız tamdır. Kendilerine ve ekibine yeni görevinde başarılar dilerim.Sivil toplum kuruluşları olarak kendisine desteğimiz tamdır.İlçemiz için bize ne görev düşerse üzerimize düşeni yapmaya hazırız dedi.Karşılıklı fikir alışverişleriyle Sıcak ve Samimi sohbetin ardından ilçede yeni açılan Millet Kıraathanesi ve ilçenin farklı mekanları gezilerek ziyaret son buldu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz