ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

EĞİTİM –BİR SEN OSMANİYE İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI
    • 18 Ocak 2024 - 09:23:51

EĞİTİM –BİR SEN OSMANİYE İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI
Memur – Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Osmaniye Şubesi’nin ‘İl Divan Toplantısı’ yapıldı.
Toplantıya Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aydın’da katıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aydın başkanlığında şube genişletilmiş Yönetim, Üniversite & İlçe
Temsilcilikleri Yönetimleri ve Kadınlar Komisyonu 2024 yılının ilk İl Divan toplantısı Kadirli ilçesinde gerçekleştirdiler.
Öğretmenevinde düzenlenen ve yoğun bir katılımın olduğu İl Divan Toplantısının açılış konuşmasını yapan Eğitim-Bir-Sen Kadirli Şube Başkanı Mustafa Demirci, toplantıya teşrif eden Genel Başkan Yardımcısı Abdulaziz Aydın ve diğer yöneticilere teşekkür ederek ilçede sendika olarak gelinen noktayı anlatıp birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Daha sonra söz alan Osmaniye Eğitim Bir Sen şube başkanı Mahmut Kahraman,Milli ve Manevi değerlere de değinerek geçmişten bugüne kadar gelinen noktaya işaret edip önemli kazanımların elde edildiğini ve yetkili sendika olarak bunda siz değerli yöneticilerimizin ve üyelerimizin büyük emekleri olduğunu belirtti.
Bugüne gelmemize vesile olan sizlersiniz diyen Kahraman, henüz daha işlerinin bitmediğini daha çok çalışarak yola devam edeceklerini söyledi.
Son sözü alan Genel başkan yardımcısı Abdulaziz Aydın’da divan toplantısında Eğitim gündemine ve sendikal çalışmalara dair önemli değerlendirmelerde bulundu.
Sendikal faaliyetleri olarak kuruldukları ilk günden bu yana çeşitli yasakların kaldırılması, sorunların çözümü, üyelerin özlük, sosyal ve mali haklarının iyileştirilmesi konularına varana kadar önemli mücadeleler verildiğini ve önemli kazanımlar elde ettiklerini söyledi.
Aydın her zaman mazlumun ve mağdurun yanında olduklarını, bu minvalde çalışıp mücadele etmeye devam edeceklerini kaydederek sendikacılığın kendi omuzlarına yüklediği sorumluluğu bildiklerini ve ona göre hareket ettiklerini dile getirdi.
Yetkili ve etkili sendika olarak yapacak daha çok işimiz var diyen Aydın,her zaman sahada ve siz değerli üyelerimizin emrindeyiz dedi.
Toplantı soruların cevaplandırılmasının ardından sona erdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz