AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Düziçi ilçesine 3,5 kilometrelik duble yol yapılacağını söyledi.
Düziçi ilçesini ziyaret eden Durmuşoğlu’nu ilçe girişinde Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, Düziçi İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Serkan Esen, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Gök karşıladı.
Mücahit Durmuşoğlu Karayolları 5. Bölge Müdürü Mehmet Ali Fidan, İl Genel Sekreteri Mustafa Bulat ve Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner ile ilçede incelemelerde bulundu.
Durmuşoğlu, Düziçi ile Yarbaşı Belediyesi arasındaki 3,5 kilometrelik duble yol projesinin ihale çalışmalarının sonlanmak üzere olduğunu ve buranın yapımına hızlı bir şekilde başlanılacağını söyledi. Durmuşoğlu, bundan sonra Yarbaşı ile Kanlıgeçit arasındaki yolun da yapım çalışmalarına başlanacağını kaydetti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)