“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Durmuşoğlu’ndan Gazeteciler Günü Mesajı
    • 10 Ocak 2023 - 07:35:20

Durmuşoğlu’ndan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti;

“Zaman mefhumu tanımadan büyük bir fedakarlıkla tüm enerjisini halkımızın doğru haber alması için harcayan basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, görevi başında vefat eden gazetecilere Allah’tan rahmet diliyorum.

Başarıları ve yetkinlikleriyle uluslararası medyada da etki uyandıran basın kuruluşlarımızın ve gazetecilerimizin varlığı, ülkemize övünç, bizlere gurur vermektedir.

Kamuoyunun haber alma ihtiyacını karşılarken meslek ilkelerinin yanı sıra toplumsal sorumluluk idrakiyle demokratik ve hukuki değerleri koruyan, basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, siyasiler olarak bizlere de çalışmalarımızda önemli katkılar sağlamaktadır.

Bizler de 20 yıldır Türkiye’nin güçlü geleceğini ilmek ilmek işleyen AK Parti ailesinin mensupları olarak her alanda olduğu gibi basınımızın güçlenmesi, medya temsilcilerimizin ve çalışanlarımızın işlerini kolaylaştırmak, günümüz şartlarına göre refah seviyelerini yükseltmek için gerekli tüm adımları atıyoruz ve atmaya da devam devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle gazetecilik mesleği ilkelerine eksiksiz bağlı kalarak toplum vicdanının gözü, kulağı ve sesi olan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz