AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hep birlikte ‘daha ileri, daha ileri’ diyerek hizmet edeceğiz; vatandaşlarımızın her yerde ve daima yanında olacağız” dedi
31 Mart’ta gerçekleştirilen seçimlerin başta Osmaniye başta olmak üzere tüm ülkeye hayırlı olması temennisinde bulunan Milletvekili Durmuşoğlu, “Hemşehrilerimizin teveccühü ile Osmaniye, Kadirli, Sumbas, Bahçe, Toprakkale, Mehmetli ve Ellek’te belediye başkanı seçilen yol arkadaşlarımızı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Hep birlikte ‘daha ileri, daha ileri’ diyerek hizmet edeceğiz; vatandaşlarımızın her yerde ve daima yanında olacağız. Milletine hizmet dışında hiçbir gaye taşımayan, milli iradenin üzerinde hiçbir güç tanımayan başkanlarımıza daima destek olacak ve bölgemizi hep birlikte kalkındıracağız” diye konuştu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)