AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli ilçesinde yapımı devam eden Savrun Çayı ıslah çalışmalarında incelemelerde bulundu..
İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Durmuşoğlu, Savrun Çayının Kadirli ilçe merkezinden geçen 2 bin 500 metrelik kısmının ıslah çalışmalarının 2021 yılının şubat ayında tamamlanacağını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
İş makinesi de kullanan Durmuşoğlu’nun incelemelerine, İlçe Başkanı İsmail Oruç ve yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları Başkanı Hakan Narcıoğlu da katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)