OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

DURMUŞOĞLU: “KUZEY ÇEVRE YOLU PROJESİ İHALEYE ÇIKTI”
    • 1 Ağustos 2019 - 06:54:09

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Osmaniye milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Kadirli kuzey çevre yolu ile ilgili müjdeyi verdi.
Durmuşoğlu, geçtiğimiz günlerde karayolları bölge müdürlüğünü ziyaret ettiğini belirterek ” karayolları bölge müdürü, üzerinde ısrarla durduğumuz Kadirli Kuzey Çevreyolu projesini tamamlayarak ihaleye çıkardı. Kadirli’ nin trafik sorununu büyük ölçüde çözecek bu proje kısa zamanda Andırın yolunu Sumbas yolu ile Savrun Çayı üzerine inşa edilecek köprü ile birleştirerek hem zamandan hemde yakıttan tasarruf etmemizi sağlayacak.

Kadirli’nin kentleşme yolunda mesafe kazanacağız. Ayrıca Andırın yolundaki Harboğazı ve heyalan bölgesini aynı ihaleye çıkararak kısa zamanda tamamlanması için karayolları bölge müdürlüğünce çalışma başlattık . Adana Kozan, Kadirli tren yolu yapımı için üç etaplı bir ihale söz konusu. İşin daha çabuk bitirmek için Kadirli Osmaniye tren yolu hattının ihalesi öncelikli yapılacak.
İlbistanlı yöresine yapılacak baraj için çıkarttığımız ödenek bu bölgedeki kamulaştırma sürecini hızlandıracak. Kadirli hizmetlerin en iyisine layık. Milletvekili olarak Aziz milletimize layık olduğu hizmetin en iyisini verebilmek için gayret gösteriyorum” dedi

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz