Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesinde Psikoloji Bölümü”nün açılma kararının alındığını söyledi.
Durmuşoğlu açıklamasında,
“Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi BESYO’da “Spor Yöneticiliği Bölümü”, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültemizde “Psikoloji Bölümü” açılma kararı alınmıştır. Genç kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)