ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

DURMUŞOĞLU AFETTEN ETKİLENEN ÇİFTÇİLERE GEÇMİŞ OLSUN DEDİ
    • 20 Mayıs 2022 - 08:11:38

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye ilimizin Kadirli İlçesi Kesikkeli, Mecidiye, Tatarlı, Yeniköy, Tozlu ve Tekeli köylerinde etkili olan dolu afetiyle ilgili bir mesaj yayımladı.
Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti:
“Osmaniye ilimizin Kadirli İlçesi Kesikkeli, Mecidiye, Tatarlı, Yeniköy, Tozlu ve Tekeli köylerinde 17 Mayıs 2022 tarihinde saat 17:30 civarında meydana gelen dolu afetinden etkilenen çiftçilerimize geçmiş olsun dileklerini iletti.
Konu ile ilgili olarak Tarım ve Orman İl ve İlçe Müdürlüğü teknik ekiplerin bu üzücü olay sonrası zarara uğrayan köylerimizde hasar tespit çalışmalarını vakit kaybetmeden başlattığını ileten Durmuşoğlu,
Tarım ve Orman Bakanı Sayın Prof. Dr. Vahit Kirişci’yi telefon ile aradığını, bölgemizde yaşanan bu afetin ehemmiyetini aktardığını söyledi..
Sayın Bakanın Azerbaycan ziyaretinde olduğunu ama gerekli tüm talimatları verdiğini, bakanlık olarak mevzuat dahilinde gerekli çalışmaların başlatıldığını ifade etti.
Allah’ın izniyle birlik ve beraberliğimiz sürdüğü sürece, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada bu ve buna benzer afetlerin izlerini kısa sürede sileceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz