Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Bahattin Durmuşoğlu Kadirli’nin gittigi her köyde coşkuyla karşılanıyor.
Bahattin Durmuşoğlu, 40 yıl konuşulacak, unutulmayacak bir il Genel Meclisi Üyesi olacağım” dedi.
Seçimlere kısa bir süre kaldığını belirten Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Bahattin Durmuşoğlu, Köylerimizin sorunlarını yakından biliyorum. Bu sorunların çözümü noktasında en kolay ulaşacağınız kişi benim.
Her sorunun her problemin takipçisi olacağımı sizi en iyi şekilde temsil edeceğimi bilmenizi istiyorum. Ben 5 yıl ilgenel meclis üyeliği yapacağım, onu da adam gibi yapacağım. Yaptığım hizmetler 40 yıl konuşulacak, unutulmayacak bir temsilciniz olacağım. Bu vesiyle gönüllerinde ve kalbinde bizi misafir eden herkese sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. “şeklinde konuştu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)