AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu 19 Ekim “Muhtarlar Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Durmuşoğlu açıklamalarında şunları kaydetti:
“Yerel demokrasinin en köklü örneğini temsil eden muhtarlık müessesesi, toplumsal hayatımızın en önemli yapı taşlarından birini oluşturmaktadır. Bu müessesenin vazgeçilmezi olan muhtarlarımız, devlet ile vatandaş arasında bir köprü vazifesi görmektedir.
Mevcut her türlü sorunun çözümünde ve taleplerin yerine getirilmesinde açık kapı olan, vatandaşın derdiyle dertlenen, Devlet-millet bütünleşmesinin tesisinde önemli bir role sahip olan muhtarlarımız, yaptıkları bu fedakâr çalışmalarla her türlü takdiri hak etmektedirler.
Siyasi hayatı boyunca demokrasinin yerelden başladığına ve büyük devlet olmanın yolunun yerelden geçtiğine inanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, muhtarlarımızın öneri ve fikirleri bizler için her zaman ön planda olmuştur ve olmaya da devam edecektir.
Böylesine önemli bir görevi üstlenen, hem milleti hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü′nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)