Kadirli’de bir kişinin beslemek amacıyla aldığı ve sonradan dört boynuzlu olduğunu fark ettiği koç ilgi odağı oldu.
Kadirli ilçesinde bir sürünün içinde bulunan dört boynuzlu koyun görenlerin ilgisini çekiyor.İlçeye bağlı Cığcık Köyünde Mehmet Karakuş adlı vatandaş,
koyunlardan birisinin başının üzerinde farklı bir şekilde iz belirdiğini gördü.Koyunu veterinere gösteren Karakuş,Koyununun Pek az rastlanan durumlardan biri olan dört boynuzlu olduğunu öğrendi.
Bu arada Koyunun boynuzu büyüdükçe komşuların ve çevredekilerin de ilgisini çekmeye başladı.Şu anda 1.5 yaşında olan koyun sürüye de liderlik yapıyor. Koyunların sahibi genç adam,dört boynuzlu koça çevreden ilginin yoğun olduğunu ve ilk defa böyle bir şeyle karşılaştıklarını belirterek,satmayı düşünmediğini ancak iyi bir teklif gelmesi halinde de değerlendirebileceğini söylüyor.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)