Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde 2240 rakımdaki Düldül Dağı, eşsiz doğası ve temiz havasıyla doğaseverlerin ilgisini çekiyor.Osmaniye ve Düziçi Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Düldül Dağına tırmanış gerçekleştirerek kamp kurdu.
Doğaseverler geceyi kamp alanında kurdukları çadırlarda geçirdi.Manzarası, doğal güzellikleri ve huzurlu ortamıyla beğenilen Düldül Dağı, kamp yapan doğaseverlerce sık sık ziyaret ediliyor.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)