ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

DOĞA, YABAN HAYATI KORUMA DERNEĞİ’NDE BAŞKAN AKIN GÜVEN TAZELEDİ
    • 25 Aralık 2019 - 07:18:14

Osmaniye Doğa, Yaban Hayatı Koruma ve Araştırma Derneği’nin olağan genel kurul seçimleri sonrasında, mevcut başkanı Veteriner Hekim Bünyamin Akın, yeniden göreve getirilerek güven tazeledi. Dernek binasında yapılan seçimlerin divan başkanlığını Fatih Güvercin, başkan yardımcılığını Mehmet Sungur ve yazmanlığını ise Oktay Deniz yaptı. Derneğe kayıtlı olan 24 üyeden 22’sinin hazır bulunduğu ve tek liste ile gidilen seçimler sonunda, Bünyamin Akın, yeniden göreve getirildi.
Doğa, Yaban Hayatı Koruma ve Araştırma Derneği’nin Bünyamin Akın başkanlığındaki yönetim kurulu, Yiğit Elkoca, Kerimcan Gökalp Akın, Mustafa Onur Kınacı, Ali Nuri Yiğit, Halil İbrahim Güldüren ve Yusuf Ertuğ Tufan isimlerinden oluştu. Yedek üyeler ise Mehmet Sungur, Fatih Güvercin, İbrahim Emül, Oktay Deniz, Sinan Kandır, Mehmet Halıgür ve Remziye Özsoy Dartar olurken, denetim Kurulu, Funda Eşki, Armağan Erdem Ütük ve Evren Esin, yedek üyeler ise Ayşe Halıgür, Mehmet Çelik ve Salih Parlakkılıç oldu.
Üyelerine teşekkür eden Başkan Bünyamin Akın, derneğin kurulma amacının; Doğanın korunmasına, yaban hayatının tanıtılmasına, korunmasına ve geliştirilmesine, araştırma, eğitim ve uygulama çalışmaları yoluyla destek vermek, doğa ve yaban hayatını etkileyen sorunlara dikkat çekmek, yaban hayatı gözlemciliğini sevdirmek suretiyle doğa kültürünün gelişmesine ve yangınlaşmasına katkıda bulunmak olduğunu ifade etti. Başkan Akın, 2 yıllık zaman zarfında, Çukurova Üniversitesi Ceyhan Veteriner Fakültesi ve Osmaniye Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi ile birlikte, doğa ve yaban hayatı konularında çalışmalar yaptıklarını, çocuklar için doğa okulları ve bal gibi çocuk projeleri hazırlayarak uygulamaya konulduğunu sözlerine ekledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz