DİYANET SEN’DEN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TÜRK BAYRAĞI ÇAĞRISI
Kadirli Diyanet Sen ilçe başkanı Salih Şen,Pençe -Kilit harekat bölgesinde bölücü terör örgütlerince çıkan çatışmada şehit düşen 9 Mehmetçiğin anısını yaşatmak ve birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya göstermek adına Kadirli halkını evlerine ve işyerlerine Türk Bayrağı asmaya davet etti.
Şen, 9 vatan evladımız şehit oldu ayrıca 4 yaralımız var.Bu vatanın bölünmez bütünlüğü için gözünü kırpmadan canını hiçe sayan kahraman şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu