Kadirli’nin en köklü mahallelerinden Derviş Paşa Mahallesinde yaşayan 2 şehidimizin ismini köşe tabir edilen yere yazıldı
Mahallenin gençleri boyadıkları duvara bu mahallede yetişmiş ve vatan için şehit olmuş Şehit Polis Emre Yalçın ve Şehit Mehmet Acıbucu’nun ismini yazdılar.
Farkındalık yaratmak hem de bu mahalleden geçenlerin Vatan Uğruna şehadet şerbetini içmiş kahramanlarımız için bir dua etmelerini sağlamak adına böyle bir çalışma yaptıklarını söyleyen gençler çalışmalarının devam edeceğini de söylediler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)