İlçemizde Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyeti seçimlerinin sivil toplum kuruluşları seçimi Kaymakamlık Toplantı salonunda yapılacak.
09 Aralık 2004 tarihli ve 25665 sayılı resmi gazetede yayımlanan 5263 sayılı “Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma genel Müdürlüğü Teşkilat ve Görevleri Hakkındaki Kanun” un 19 maddesi gereğince İlçe Sosyal yardımlaşma ve dayanışma Vakfı Mütevelli heyetinde tüzüğünde yardımlaşma olan derneklerin başkanlarının kendi aralarında seçeceği bir temsilci için yapılacak seçimlerde görev alan dernek başkanı bir yıl süre ile SYDV Mütevelli heyetinde Sivil Toplum Kuruluşlarını temsil edecek.
İlçemizde yapılacak seçime ilçemizde kurulu bulunan 25 dernek katılacak.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)