ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

DEMİRCİ: “Yükümüz Ağır, Sevdamız Büyük, Biz Hazırız.”
    • 28 Kasım 2018 - 09:30:37

AK Parti Kadirli Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Demirci, “İlçemizin her kesimiyle birlikte hareket ederek güzel ilçemizi daha da güzelleştirmek gayemizdir.” dedi.
Adaylık açıklamasının ardından seçim çalışmalarında ilçedeki sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerle esnaf ziyaretlerinde bulunan Demirci, sorunları ve sıkıntılarının ortak akılla çözüleceğini söyledi.
Ziyaretlerinde milli ve manevi değerlere yönelik projelerini anlatan ve olumlu sonuçlar olan Demirci, “İlçemizin her kesimiyle birlikte hareket ederek güzel ilçemizi daha da güzelleştirmek gayemizdir. Şu anda aday adayıyız ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Selam verdiğimiz, el uzattığımız, kelam ettiğimiz her bir hemşerimizin o güzel alakası ne kadar doğru bir adım atarak yola çıktığımızın da işaretidir. Bu işareti bize veren kıymetli vatandaşlarımızın sesi, gözü ve kulağı olup onların maddi manevi desteğiyle ilçemizi yönetmeyi rabbim bizlere inşallah nasip eder. Girmedik ev, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız.
Gayemiz de niyetimiz de bellidir, partimizin hizmet yolundaki kutlu yürüyüşünde Kadirlimizi hep birlikte ileriye götürmek. Şahsımızın değil, halkımızın huzuru için ak belediyecilik anlayışını zirveye taşıyacağız.” diye konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz