DEMİRCİ “ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YEREL ŞEÇİMİ ZAFERLE SONUÇLANDIRMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”
MHP Kadirli İlçe Başkanı Severtürk Demirci, mahalli idareler seçimini zaferle sonuçlandırmak için birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.
Demirci yaptığı açıklamada;
“31 Mart 2024 mahalli idareler seçimine gidilirken Kadirlimizde partimiz adına birlik ve beraberliğimizin en üst seviyede ilerlediği bir ortam içerisindeyiz.
Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarıyla, aday adayları ve gönül verenleri ile birlikte yerel seçimi zaferle sonuçlandırmak için çalışmalarına devam etmektedir.
Aday adaylarımız tanıtım toplantılarını bütün aday adaylarını davet ederek birlik ve beraberliğini göstermişlerdir. Bu birlik ve beraberliği hiçbir fitne ve fesatın bozamayacağını, tüm teşkilatlarımızla genel merkezimizin vereceği karara uyarak tüm aday adaylarımızla birlikte seçim çalışmalarımızı yapacağız. Allah birliğimizi bozmasın” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)