Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

DAHA TEMİZ BİR KADİRLİ İÇİN TEMİZLİK İŞÇİLERİNİN YOĞUN MESAİSİ…
    • 2 Şubat 2021 - 07:32:25


DAHA TEMİZ BİR KADİRLİ İÇİN TEMİZLİK İŞÇİLERİNİN YOĞUN MESAİSİ…
Kadirli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, gece gündüz demeden görev başında.
Koronavirüs ile mücadelenin görünmez kahramanları temizlik işçileri, Kadirli’de her gün çöpleri toplamaya, hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasında mahalle ve caddelerde temizlik yapmaya devam ediyor.
Şehirde temizliği ve hijyeni sağlayabilmek adına görev başına geçen Kadirli Belediyesi temizlik personelleri, halk sağlığı için mücadeleye en büyük destek veren grupta yer alıyor. Yüksek riske ve bazı personellerin de koronavirüse yakalanmasına rağmen Kadirlilerin sağlığı için 24 saat göreve devam eden temizlik ekipleri, çöp toplamanın yanı sıra hafta sonları da mesaiye devam ediyorlar.
Temizlik İşleri personelinin çalışmalarına katılan Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, toplum sağlığı için her gün çöp toplayan, koronovirüs çalışmalarında önemli görev üstlenerek tespit ettikleri bölgeleri dezenfekte eden temizlik ekiplerine teşekkür etti.
Temizlik işçilerinin de evlerinde onları bekleyen aileleri olduğunun unutulmaması gerektiğini dile getiren Başkan Tarhan, evsel atıkların poşetlenerek ve poşet ağızlarının sıkıca bağlanarak çöpe atılması gerektiğini söyledi.
Koronavirüs ile mücadele en yoğun çabayı gösteren sağlık personeli ile birlikte en yüksek risk grubunda olan temizlik işçilerinin de unutulmaması gerektiğini ifade eden Başkan Tarhan, “Sağlıkçılarla birlikte hiçbir şekilde aksamaması gereken bir meslek kolu da temizlik işleri. Günde tonlarca çöp toplayan, dezenfekte çalışmalarına katılarak kentimizi temiz tutan ve Koronavirüsle savaşımızda önemli destek veren Temizlik İşleri personelimiz de alkışı hak ediyor. Canla başla çalışan sağlıkçılarımızın yanında temizlik ekiplerimizi de alkışlıyorum.” ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz