Kadirli’nin Eğitim çıtasının yükselmesinde özveriyle çalışan Çukurovalı Öğretmenler kendi günlerinde bir araya gelerek birlikte geleceği inşaa ediyoruz dediler.
Kadirli’de 1984’ten bu yana eğitim ve öğretimdeki öncü kuruluşu Elit Çukurova Okulları dev kadrosuyla öğretmenler günü vesilesiyle Park Orman Kır Kahvaltı Salonu ve Mesire Alnında güzel bir akşam geçirdi.
Kurucuların, idarecilerin, öğretmenlerin ve tüm personelin yani büyük Çukurova ailesinin katılımıyla gerçekleşen bu etkinlikte birlik ve beraberliğin sadece bir gün değil her gün olduğunu ve olması gerektiğini göstermiş oldu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)