Tellioğulları (Mezarlık) Camii bahçesinde, yıkılma tehlikesi bulunduğu için kesilen 4 ağacın yerine 10 çınar fidanı, Covid-19 nedeniyle vefat eden sağlık çalışanlarımız adına Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz’ın katılımıyla düzenlenen programda dikildi. Fidan dikim programına Vali Yılmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Günay, İl Müftüsü Ali Çakmak, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri katıldı.
İlk fidanı dikerek can suyunu veren Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Covid-19 nedeniyle vefat eden sağlık çalışanlarımız adına dikilen çınar fidanlarının hayırlı olmasını dileyerek, vefat eden tüm sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet diledi. Vali Yılmaz, ayrıca pandemi sürecinde fedakârca çalışan tüm sağlık personelimize teşekkür etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)