Osmaniye’de 75 çocuk, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın yürütmüş olduğu “Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” projesi kapsamında Park 328 AVM’de sinema keyfi yaşadı. Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Hakları Birimi tarafından düzenlenen sinema etkinliğine ilk kez sinemaya gidecek olan Osmaniye merkez köylerimizde ki okullardan öğrenciler katıldı. Çona Nurdağ İlköğretim Okulu, Çardak İlköğretim okulu ve Dereli Köyü İl Genel Meclisi Ortaokulu öğrencilerinden oluşan 75 çocuk, birlikte sinema izlemenin keyfini yaşadılar. İlk kez sinemaya giden çocuklar, kendilerine bu imkânı sağlayan Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ve Çocuk Hakları Komitesine teşekkür ettiler. “Rafadan Tayfa: Dehliz Macerası” filminin izlenmesinin arından etkinlik, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu