ÇOCUK ŞENLİĞİ OYUNLARI YAPILDI
Kadirli Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz geleneksel çocuk oyunları şenliği, ödül töreni ile sona erdi. Yarışmaya katılan öğrenciler madalya ile ödüllendirildi. Dereceye giren öğrencilere ödülleri, MHP ilçe başkanı Severtürk Demirci, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Zararsız ve Belediye Gençlik ve Spor Müdürü Lokman Azim tarafından verildi
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)