ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK
Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde bulunan ve depremden etkilenen çocuklarımız için etkinlik düzenledi. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde düzenlenen etkinliğe Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Musa Gönül, Türk Kızılay Osmaniye Şubesi Başkanı Dr. Ramazan Çetin katıldı.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, etkinlik kapsamında Bi Bakar mısın Tiyatro Ekibi tarafından sergilenen canlı Hacivat ve Karagöz gösterisini çocuklarımız ile birlikte izledi. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nin tanıtımını içeren videonun gösterilmesinin ardından Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bi Bakar mısın Tiyatro Ekibi üyelerine çocuklarımız için sundukları bu güzel tiyatro gösterimi için teşekkür ederek, hediye takdim etti.
Programın son bölümünde çocuklarımıza hediyeleri, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Bi Bakar mısın Tiyatro Ekibi Üyeleri tarafından verildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)