“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

CHP Milletvekili Ünlü ve teşkilatı, CGC’yi ziyaret etti
    • 6 Eylül 2022 - 08:04:39

CHP Milletvekili Ünlü ve teşkilatı, CGC’yi ziyaret etti

CHP Heyetinden CGC’ye ziyaret

CHP Milletvekili ve İl Yönetimi, Cebelibereketli Gazetecileri ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü ve İl Teşkilatı, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Ünlü, seçimlere odaklandıklarını ve bu doğrultuda saha çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Ali Türkmen Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarette CHP heyeti, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir ve yönetim kurulu üyeleri ile bazı gazeteciler tarafından karşılandı. Ziyarette; CHP Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, İl Başkanı Şükret Çaylı, Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Özgan yer aldı.

Ünlü, seçime 9 ay kaldığını vurgulayarak Osmaniye ve bağlı ilçelerinde vatandaşlarla buluştuklarını onların sorun ve taleplerini dinlediklerini, iktidara geldiklerinde bu sorunları nasıl çözeceklerini anlattıklarını söyledi. Ünlü, sürekli sahada olduklarını ifade ederek; “Esnaf ve vatandaş artık bıçak kemiğe dayandı diyor, esnaf vergi ve kirasını ödeyemiyor. Sokakta görüyoruz biz. İnşallah bunu da gerçeğini seçimde göreceğiz. Bunun dışında vatandaş Traktörüme binip de tarlamı sürmeyi boş ver, Tarlama su götüremiyorum diyor. Çünkü mazot çok pahalı. Mazot bugün mazot yirmi beş lirayı geçti. Bir ara otuza çıktı düştü. Dolayısıyla vatandaşın artık dayanacak gücü kalmadı” dedi.

Başkan Cihangir, Milletvekili Ünlü’ye yaptıkları çalışmalarda başarılar diledi. Milletvekili Ünlü, gösterdikleri misafirperverlik nedeniyle Başkan Cihangir’in şahsında CGC’ye teşekkür etti.

Karşılıklı yapılan fikir alışverişinin ardından ziyaret sona erdi.

CGC

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz