CHP Milletvekili Gedik, CGC’yi ziyaret etti
CHP Milletvekili Gedik’in ilk ziyareti CGC’ye
Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) 28.Dönem Osmaniye Milletvekili seçilen Dr.Asu Kaya Gedik, ilk ziyaretini Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’ne (CGC) gerçekleştirdi.
CGC Ali Türkmen Salonu’nda, CHP Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Özgan ile birlikte, CGC’lilerle bir araya gelen Gedik, zorlu bir seçim sürecinin ardından halkın teveccühü ile milletvekili seçildiğini belirterek kendisine ve partisine destek veren seçmenlere teşekkür etti.
Gedik, milletvekilliği seçimlerinin sona erdiğini Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ise ikinci tura kaldığını hatırlatarak, Cumhurbaşkanlığı 2.tur seçimlerini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kazanması için çalışmaların ara vermeden devam ettiğini anlattı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)