CGC’liler, merhum üye gazetecilerin mezarlarını ziyaret etti
Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetimi ve üyeler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, merhum gazetecileri mezarları başında ziyaret etti.
Asri Mezarlıkta gerçekleşen ziyaretler kapsamında, gazeteci L. Taner Deniz, Remzi Çakmak, Ali Türkmen ve Muhammet Emin Arbağ’ın ruhu için mezarları başında dua yapıldı.
CGC Başkanı Ali Cihangir, hayata veda eden tüm gazetecilere Allah’tan rahmet kederli ailelerine ve meslektaşlarına başsağlığı diledi.
Cihangir, iki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce insanın ölümüne sebep olan Koronavirüs salgınının L.Taner Deniz ve Muhammet Emin Arbağ gibi meslektaşlarını da hayattan kopardığını anımsattı.
CGC Yönetimi ve üyeler, merhum gazeteciler için dua etti. CGC Basın
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)