Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

CEVDETİYE ORTAOKULU, GÜREŞ’TE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU
    • 11 Mart 2020 - 06:45:36

Osmaniye’de, Cevdetiye Orta Okulu öğrencileri, Tokat’ta yapılan Okullar arası Yıldız Erkekler 13-14 yaş Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasından, takım halinde birincilikle kente döndüler. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Müdürlüğü faaliyet programı kapsamında Ali Yücel Spor Salonunda yapılan müsabakalar sona erdi.
70 İlden 1100 kişinin katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda, Cevdetiye Orta Okulu Şampiyon olurken, İstanbul Özel Yenidoğan Orta Okulu, Konya Mustafa Bülbül Orta Okulu ve Konya Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu aynı puan ile 2,3 ve 4’üncülük sırasını paylaştı.
Ferdi müsabakalarda yine Cevdetiye Ortaokulu öğrencilerinden 38 kiloda Veli Kağan Seymen ve 41 kiloda Kemal Şahbaz 5’inci, 48 kiloda Mahmut Yayla 2’nci ve 52 kiloda Batuhan Çakmak 3’üncülük derecesi elde ederek yarışmayı tamamladı.
Cevdetiye Ortaokulu Müdürü Gökhan Gülsoy, “Tokat’ta yapılan Okullar arası Yıldız Erkekler 13-14 yaş Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında Cevdetiye Ortaokulu olarak, Türkiye Şampiyonu olmanın gururunu yaşamaktayız. Cevdetiye Ortaokulu olarak spor müsabakalarına daha fazla branşta katılmaya devam edeceğiz. Buradan Osmaniye’mize şampiyonluk getiren sporcularımızı ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz