SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

Remzi arslantaş aday mı

Remzi arslantaş aday mı

Zeytin fidanı dağıtıldı

Zeytin fidanı dağıtıldı

Cebelibereket Okçuluk Turnuvası 1 Ekim’de
    • 28 Eylül 2022 - 07:52:17

Cebelibereket Okçuluk Turnuvası 1 Ekim’de
Osmaniye’de, Cebelibereket Okçuluk Turnuvası’nın 5’incisi Avukat Selahattin Arpacı anısına

düzenlenecek.

Ergenekon Kent Ormanı’nda düzenlenecek olan 5. Cebelibereket Geleneksel Okçuluk Turnuvası geleneksel okçuluk sporunun Osmaniye’de başlamasına önderlik eden merhum Avukat Selahattin Arpacı anısına yapılacak.

1 Ekim Cumartesi günü Ergenekon Kent Ormanı’nda gerçekleşecek olan turnuvaya Türkiye’nin dört bir tarafından geleneksel okçuluk sporuna gönül veren yaklaşık 400 sporcunun katılması bekleniyor. Osmaniye Belediyesinin himayesinde Cebelibereket Geleneksel Okçuluk ve Osmaniye Kayı Geleneksel Okçuluk Kulüplerinin destekleri ile gerçekleşecek olan turnuva saat 10.00’da başlayıp gün boyu devam edecek.

Turnuvaya vatandaşları davet eden Belediye Başkanı Kadir Kara, “Okçuluk turnuvasının şehrimizde başlamasında ve bu sporun yaygınlaşmasında büyük gayretleri olan merhum Avukat Selahattin Arpacı’yı şükranla yad ediyorum. Bu yıl kemankeşler oklarını, her daim gönüllerde yaşayacak olan Selahattin Arpacı anısına hedefle buluşturacaklar. İlk dört turnuvayı kendisi ve ekip arkadaşlarının okçuluk sporunu sevdirmek ve yaygınlaştırmak adına gösterdikleri büyük çabaları eşliğinde yaptık. İnşallah cumartesi günü beşincisini gerçekleştireceğiz. Osmaniye Belediyesi 5.Cebelibereket Geleneksel Okçuluk Turnuvasına tüm hemşerilerimi davet ediyor, şehrimizden ve ülkemizin her bölgesinden katkı ve katılımlarıyla bizlere destek veren tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” diye konuştu

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz