Türk Eğitim Sen Kadirli Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere yönelik başlatılan gıda yardımı kampanyası ile yüzler gülüyor..
Şube Başkanı Halim Hallaç, yaptığı açıklamada:
“Bu günleri hep birlikte aşacağız. Çaresizlerin çaresiyiz. Dualarınızla çıktığımız bu yolda bu şehrin her türlü sorununa müdahil olduk, olmaya devam edeceğiz. Mükafat, rütbe, berat kaygımız hiç olmadı. Yalnız değilsiniz. Kimsesiz hiç değilsiniz. Bir ekmeğimiz de olsa paylaşırız. Türk Milleti için varız, devletimiz emrinde ve hizmetindeyiz. Onurlu bir vekalet verdiniz, görev sorumluluğumuz da bugün aç olana, açıkta olana yardım etmektir. Yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sağlıklı günlerimiz hep birlikte var olsun inşallah. Saygılarımızla..”
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)