ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BÜYÜKAKÇALI: “YEREL SEÇİMLER DEMOKRASİMİZİN BİR GÖSTERGESİDİR..”
    • 11 Aralık 2018 - 08:48:52

 Kadirli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Muhtarlar Cemiyeti Başkanı Süleyman Büyükakçalı yönetim kurulu üyeleri yerel seçimlerde aday olan tüm muhtarlara başarılar diledi.
Büyükakçalı, ziyarette yaptığı konuşmasında “Önümüzdeki günlerde yapılacak muhtarlık seçimlerinin tüm halkımıza hayırlı olmasını yönetim olarak temenni ediyoruz dedi.
Bu seçimlerin demokrasimizin bir göstergesi olduğunu söyleyen Büyükakçalı; ”yerel seçimlerde aday olan tüm arkadaşlara yönetim olarak başarı diliyoruz. Muhtarlar Cemiyeti yönetimi olarak tüm adaylara karşı aynı mesafedeyiz. Hayırlı olan kazansın. Tüm aday arkadaşlara medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor başarı diliyoruz” diye ilave etti.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; ” yerel seçimler Türkiye’deki en demokratik seçimleridir. Genel seçimlerdeki gibi aday atama yada aday belirleme parti kurullarına bağlı olarak yapılmaz. Her aday seçime girer ve bileğinin gücüyle yarışır. Toplum da hak edeni göreve getirir. Muhtarlık gibi meşakkatli bir göreve talip olmak bile takdire şayandır. Kadirli gazetecileri adına bu demokratik platformda yarışacak tüm adayların yanındayız ve onlara başarılar diliyoruz”dedi.

 

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz