Büyükakçalı, ziyarette yaptığı konuşmasında “Önümüzdeki günlerde yapılacak muhtarlık seçimlerinin tüm halkımıza hayırlı olmasını yönetim olarak temenni ediyoruz dedi.
Bu seçimlerin demokrasimizin bir göstergesi olduğunu söyleyen Büyükakçalı; ”yerel seçimlerde aday olan tüm arkadaşlara yönetim olarak başarı diliyoruz. Muhtarlar Cemiyeti yönetimi olarak tüm adaylara karşı aynı mesafedeyiz. Hayırlı olan kazansın. Tüm aday arkadaşlara medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor başarı diliyoruz” diye ilave etti.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; ” yerel seçimler Türkiye’deki en demokratik seçimleridir. Genel seçimlerdeki gibi aday atama yada aday belirleme parti kurullarına bağlı olarak yapılmaz. Her aday seçime girer ve bileğinin gücüyle yarışır. Toplum da hak edeni göreve getirir. Muhtarlık gibi meşakkatli bir göreve talip olmak bile takdire şayandır. Kadirli gazetecileri adına bu demokratik platformda yarışacak tüm adayların yanındayız ve onlara başarılar diliyoruz”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)