![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/12/kent-748x348-300x140.jpeg)
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Bisiklet Kulübü Üyeleri, kültür turları etkinlikleri kapsamında, bu hafta Kent Müzesi gezisi için pedal çevirdi. Daha önce bölgedeki bir çok kaleye bisikletleri ile giden gençler, buralarda temizlik çalışması yaparak örnek bir çalışma sergilerken Kent Müzesi gezisi ‘ne ise 30 kişi katılım gösterdi. Ortalama 20 kilometre pedal çeviren kulüp üyeleri, müze ziyareti ile, bölgenin geçmiş tarihi ile ilgili bilgi edinme fırsatı buldular. Türkiye’nin bir çok farklı yerinden gelen üniversite öğrencileri kent müzesini çok beğendiklerini ifade ederek, kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler. OKÜ Bisiklet Kulübü Başkanı Yunus Emre Uzunkaya, ilerleyen günlerde Karatepe Açık Hava Müzesine pedal çevireceklerini söyledi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)