İlçemizde Koronavirüs salgınından korunmak için toplumun büyük kesimi eldiven ve maskelerini takarken, bazı insanlar aynı hassasiyeti çevreyi temiz tutma konusunda göstermiyorlar.
Virüsten korunmak için kullanılan maske ve eldivenler, özellikle hijyenin çok önemli olduğu bu süreçte duyarsız kişiler tarafından gelişigüzel yerlere atılıyor.
Kentin cadde ve sokaklarında bazı noktalarından bulunan kaldırım ve yollarda görülen bu ürünler, virüs salgınından korunmaya gayret gösteren vatandaşın da tepkisini çekiyor.
Görüşlerini dile getiren vatandaşlar,sorumsuz insanlarımız var, lütfen bunlara biraz dikkat edelim. Bu süreçte herkes üzerine düşeni yapmalı.Mümkün mertebe hijyenimize, temizliğimize dikkat edelim. Maske ve Eldivenleri yere atmayalım dediler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)