Kadirli’nin başarılı okullarından Özel Bilgekent kolejinde düzenlenen yaz spor okulu ikinci dönem kayıtları başladı.
Sadece Özel Bilgekent Kolejinde düzenlenen Yaz Spor okullarında 8 temmuzda başlayacak olan 2. Dönem için kontenjanların sınırlı olduğu bildirildi. Faaliyet programları kapsamında uygulanan etkililer akıl zeka oyunları, okçuluk, binicilik, basketbol, futbol, resim, sokak oyunları, halk oyunları, yaratıcı drama ve yüzme gibi spor dallarında kurslar 8 temmuzda başlayıp 3 hafta devam erecektir denildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu